Nr katalogowy: 247

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

Nr katalogowy: 247

Portret kobiety, ok. 1930

olej, tektura, 38 x 30,5 cm; sygn. p. g.: Olga Boznańska (ołówkiem)