Nr katalogowy: 266

Malarz nieokreślony (XVII w.)

Nr katalogowy: 266

Św. Hieronim

olej, płótno, 96, 5 x 115,6 cm; na odwrocie napis odręczny: Abraham Bloemart *1564 + 1648 [sic!]