Tadeusz SUMIŃSKI (1924-2009)
Nr katalogowy1
Teka fotografii (56 szt.), 2 poł. XX w.
o różnych wymiarach i tematyce (architektura
zabytkowa i współczesna, krajobrazy rodzime
i egzotyczne, kilka portretów);
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Philippe TRIERE (1756-1815)
Nr katalogowy3
Zestaw 3 rycin wg obrazów artystów szkół włoskich
znajdujących się w zbiorach francuskich,
Paryż 1833 wg Alessandro ALLORI (1535-1607)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Joseph Grozer (1755-1799) wg Henry Singleton
Nr katalogowy5
The Supper Or Return From Market, 1798
mezzotinta, papier; 56 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Painted by H. Singleton,
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Toyohara KUNICHIKA (1835-1900)
Nr katalogowy7
Aktor Arashi Kichisaburo III w roli Sato Masakiyo z serii: Seisho Nanatsu Iroha, 2. poł. XIX w.
drzeworyt barwny, papier; 34,8 x 24 cm;
sygn. na klocku p. d.
sygn. na klocku p. d.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Mojżesz KISLING (1891-1953)
Nr katalogowy10
Motyw z Montparnasse
akwaforta, papier; 33,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d: Kisling
sygn. na płycie l. d: Kisling
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Władysław JAROCKI (1879-1965)
Nr katalogowy12
Powrót z połowu
akwaforta, papier;
39,5 x 49,5 cm;
39,5 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy15
Pejzaż z Rudna, ok. 1910
kredki, papier; 15 x 19 cm (w świetle oprawy);
Napis autorski z lewej u dołu i wzdłuż
prawej krawędzi: Rudno (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Nr katalogowy17
Autoportret, 1930-1935
ołówek, tusz lawowany, papier, 40 x 29,8 cm;
sygn. z prawej strony ołówkiem:
WW [monogram wiązany].
WW [monogram wiązany].
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy20
Autoportret, 1927
piórko, tusz, papier; 25,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: Wlasimil Hofman / 27/ XII 27
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)
Nr katalogowy24
Autoportret, ok. 1965
kredki, papier; 21 x 27 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Nr katalogowy102
Kanonier
piórko, tusz, akwarela, papier;
25 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AU
sygn. p. d.: AU
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Nr katalogowy105
Panie na leżakach, 1915
akwarela, papier; 20,4 x 42,8 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: WW 1915 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy109
Pejzaż górski
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton;
35 x 50 cm; sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
5 200 zł
Leopold GOTTLIEB (1879-1934)
Nr katalogowy112
Ogród - szkic
akwarela, gwasz, ołówek, papier jasnobrązowy;
35,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy118
Uczestnicy powstania narodowego z 1863 roku - fragment obrazu, 1911
olej, tektura; 35 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: W. Wodzinowski / 1911
(? - nieczytelne dwie ostatnie cyfry)
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy120
Odwrót spod Moskwy, 1933
olej, tektura; 31 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/ 1933
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy122
Wenecja - Most Westchnień
olej, tektura; 50 x 35 cm;
Na odwrocie napis autorski: S. KAMOCKI
(powtórzony dwukrotnie) / PONTE DEI / SOSPIRI"
Cena wywoławcza.
12 000 zł