Nr katalogowy: 115

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Nr katalogowy: 115

Hucuł, 1935

akwarela, papier; 85,5 x 55 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Sichul/ 1935