Nr katalogowy: 8

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 8

Kwiaty w wazonie

litografia barwna, papier;
60 x 44 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kisling (na płycie)