Nr katalogowy: 9

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 9

Akt kobiety

litografia barwna, papier ;
64 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kisling (na płycie)