Nr katalogowy: 14

Jan Piotr NORBLIN de la Gourdaine (1745-1830)

Nr katalogowy: 14

Powołanie Przemysława na króla Czech, 1777

akwaforta, papier; 38,5 x 31 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: Norblin fecit 1777 a Wolssin en Lithuanie