Nr katalogowy: 110

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 110

Pejzaż

akwarela, papier; 45 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kaź. Pochwalski