Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy435
Romeo i Julia, 2010
olej, płótno;
85 x 85 cm;
85 x 85 cm;
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy437
Czterooki, 1965
tempera, deska;
45 x 20 cm;
45 x 20 cm;
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Antoni STARCZEWSKI (1924-2000)
Nr katalogowy440
Kompozycja
gobelin, len, wełna;
173 x 168 cm;
173 x 168 cm;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Tomek KAWIAK (ur. 1943)
Nr katalogowy504
Cegła w kieszeni dżinsów, 1987
brąz,
wys. 35,5 cm, szer. 28 cm; nr. 2/9 egz
Cena wywoławcza.
5 000 zł
602
Wazonik secesyjny, w typie Loetz-Witwe
szkło iryzujące, barwione, wydmuchiwane w formie;
Austro-Węgry - Czechy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
604
Patera z parą ogrodników
Niemcy, Plaue, Von Schierholz'sche
Porzellanmanufaktur Plaue GmbH, XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
606
Wazon 4-boczny z dekoracją ornamentalną
Belgia, La Louviere, wytwórni ceramiki Keramis
Boch Freres, proj. Charles Catteau, lata 30./40. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
701
Naczynie do ponczu
plater cechowany (WMF ze strusiem biegnącym
- w tarczy),szkło szlifowane; Geislingen,
Württembergische Metallwarenfabrik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
703
Kabaret na przyprawy
plater sygnowany; Geislingen,
Cena wywoławcza.
900 zł
705
Paterka
plater sygnowany; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, 1896-1914
Cena wywoławcza.
1 600 zł
707
Cukiernica
srebro próby 1 z głową Minerwy sygnowane;
Paryż, 1 ćw. XX w.
Paryż, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
709
Solniczka podwójna
srebro złocone próby 1 z głową Minerwy sygnowane;
Paryż, firma Odiot, ok. 1870
Paryż, firma Odiot, ok. 1870
Cena wywoławcza.
9 500 zł
713
Solniczka
srebro próby 84 sygnowane; Warszawa,
złotnik Emil Radke (czynny ok. 1830-1868), 1854
Cena wywoławcza.
1 500 zł
716
Para lichtarzy jednoświecowych
srebro sygnowane; Wrocław,
złotnik Dethlef Dethlefsen (cz. 1840-1853), 1840-49
Cena wywoławcza.
6 000 zł
720
Świecznik chanukowy
srebro próby 3 sygnowane;
Kraków, 1922-39
Kraków, 1922-39
Cena wywoławcza.
16 000 zł
806
Pierścionek złoty
złoto pr.0,585, masa całkowita 4.130 g.
Cena wywoławcza.
6 000 zł