Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

435
Romeo i Julia, 2010 olej, płótno;
85 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Leszek NOWOSIELSKI (1918-1999)

436
Kompozycja ceramika, szkliwa barwne;
48 x 21,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

437
Czterooki, 1965 tempera, deska;
45 x 20 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

438
38,5 x 38 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Władysław HASIOR (1928-1999)

439
Muza Swobodę wypuszczająca na Wolność, 1990 technika własna;
65,5 x 45,5 cm (praca w oprawie autorskiej);
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Antoni STARCZEWSKI (1924-2000)

440
Kompozycja gobelin, len, wełna;
173 x 168 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Aleksander DĘTKOŚ (ur. 1939)

501
Nie kuś brąz na podstawie kamiennej;
wys. 53 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Zofia WOLSKA (ur. 1934)

502
Bez tytułu, 2002 brąz patynowany, podstawa z czarnego kamienia,
wys. 9,5 cm, wys. wraz z postumentem 12,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

503
Tors odlew brązowy;
wys. 14,5 cm ( na kamiennej postawie);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Tomek KAWIAK (ur. 1943)

504
Cegła w kieszeni dżinsów, 1987 brąz,
wys. 35,5 cm, szer. 28 cm; nr. 2/9 egz
Cena wywoławcza. 5 000 zł

601
Patera ozdobna typu IKORA szkło barwione proszkami, warstwowe;
Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

602
Wazonik secesyjny, w typie Loetz-Witwe szkło iryzujące, barwione, wydmuchiwane w formie;
Austro-Węgry - Czechy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

603
Komplet 6 kieliszków do likieru, z podstawką, w typie art deco;
Europa Środkowa (Skandynawia?); 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

604
Patera z parą ogrodników Niemcy, Plaue, Von Schierholz'sche
Porzellanmanufaktur Plaue GmbH, XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

605
Wazon z gałązkami lilii porcelana, druk barwny, naprószanie, złocenia;
Polska, Ćmielów, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

606
Wazon 4-boczny z dekoracją ornamentalną Belgia, La Louviere, wytwórni ceramiki Keramis
Boch Freres, proj. Charles Catteau, lata 30./40. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

607
Para waz dekoracyjnych w oprawie z brązu, z miniaturami alegorycznymi;
Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany
(KPM), XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

608
Cache-pot (osłonka na doniczkę) z dekoracją kwiatową Belgia, Nimy, Manufacture Royale et Imperiale
- manufaktura fajansu (działała 1789-1951),
lata 1898-1921
Cena wywoławcza. 1 100 zł

609
Serwis z ornamentem waz i girland Niemcy, Selb, wytwórnia Rosenthala,
lata 30./40. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

701
Naczynie do ponczu plater cechowany (WMF ze strusiem biegnącym
- w tarczy),szkło szlifowane; Geislingen,
Württembergische Metallwarenfabrik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

702
Pucharek plater sygnowany; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

703
Kabaret na przyprawy plater sygnowany; Geislingen,
Cena wywoławcza. 900 zł

704
Buliera plater sygnowany (cyrylicą LARMAN);
Rosja, wytwórnia Łarmana, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

705
Paterka plater sygnowany; Warszawa, Fabryka Wyrobów
Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, 1896-1914
Cena wywoławcza. 1 600 zł

706
Nożyk do papieru w etui srebro próby 3 sygnowane;
Warszawa, lata 50. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

707
Cukiernica srebro próby 1 z głową Minerwy sygnowane;
Paryż, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

708
Lorgnon srebro sygnowane;
Sztokholm, 1946
Cena wywoławcza. 400 zł

709
Solniczka podwójna srebro złocone próby 1 z głową Minerwy sygnowane;
Paryż, firma Odiot, ok. 1870
Cena wywoławcza. 9 500 zł

710
Lichtarz jednoświecowy srebro sygnowane (cecha Gdańska,
probierz F, LEMICH); Gdańsk, złotnik
Isaak Jacob Lemich, lata 80.-90. XVIII w.
Cena wywoławcza. 12 700 zł

711
Żardiniera w typie secesyjnym srebro próby 800, szkło;
Niemcy, XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

712
Kabaret do przypraw srebro sygnowane; Gdańsk,
Johann Jacob Bromm (czynny 1769-1801), 1781-95
Cena wywoławcza. 15 000 zł

713
Solniczka srebro próby 84 sygnowane; Warszawa,
złotnik Emil Radke (czynny ok. 1830-1868), 1854
Cena wywoławcza. 1 500 zł

714
Lustro toaletowe srebro próby 3 z głową Diany sygnowane (M&K, orzeł),
Wiedeń, firma Meyerhofer & Klinkosch, 1867-1869.
Cena wywoławcza. 12 700 zł

715
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 12 sygnowane; Warszawa,
złotnik Jan Popiel (czynny ok.1827-ok.1850), ok. 1830
Cena wywoławcza. 15 000 zł

716
Para lichtarzy jednoświecowych srebro sygnowane; Wrocław,
złotnik Dethlef Dethlefsen (cz. 1840-1853), 1840-49
Cena wywoławcza. 6 000 zł

717
Kubek srebro próby 12 sygnowane; Warszawa,
Karol Henryk lub Chrystian Bogumił Bandau,
1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

718
Puszka toaletowa srebro sygnowane; Olsztyn, Johannes
Christoph Geese (czynny 1715-1761), 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

719
Para figurek - król i królowa srebro próby 835 sygnowane; Niemcy,
Pforzheim, Lutz und Weiss (zał. 1882), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 42 500 zł

720
Świecznik chanukowy srebro próby 3 sygnowane;
Kraków, 1922-39
Cena wywoławcza. 16 000 zł

721
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 84 sygnowane; Warszawa,
złotnik Wojciech Birkowski,
sprzedawca Michał Mankielewicz, 1894
Cena wywoławcza. 4 800 zł

801
Kolczyki z perłami złoto 14 ct, masa całkowita 7.200 g.
Cena wywoławcza. 8 900 zł

802
Pierścionek złoty złoto 14 ct, masa całkowita 5.630 g.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

803
Pierścionek złoty złoto 14 ct, masa całkowita 3.610 g.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

804
Bransoleta złota złoto pr.0.585, masa całkowita 33.100 g.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

805
Pierścionek złoty złoto pr.0,583, masa całkowita 3.320 g
Cena wywoławcza. 19 000 zł

806
Pierścionek złoty złoto pr.0,585, masa całkowita 4.130 g.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

807
Pierścionek złoty złoto pr.ok.0,500, masa łączna wyrobu 10.850 g
Cena wywoławcza. 7 000 zł

808
Pierścionek złoty złoto pr.0,585, masa całkowita wyrobu 4.600 g.
Cena wywoławcza. 6 000 zł