Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

305
Monotypia +, 2010 monotypia, papier;
45 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Małgorzata RUDOWICZ - De RUDEÉ (ur. 1956)

306
Muza serigrafia, papier;
99 x 69,7 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

307
Italla, 1986 technika graficzna mieszana, papier;
27 x 16 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 800 zł

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

308
Interwencje w strukturę, 1972/77 linoryt barwny, goffrage, papier;
10,5 x 8,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

309
Bez tytułu, 1977/1979 serigrafia, papier;
59,5 x 58,5 cm ( w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

310
Przemijanie, 1986 serigrafia, papier;
28,8 x 23 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 700 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

311
Twarz, 1985 flamaster, papier milimetrowy;
27 x 18 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

312
Akt kobiety, 1973 tusz niebieski, papier;
29,3 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Józef SZAJNA (1922-2008)

313
Szkic do obrazu z cyklu Malarstwo, 1986 technika mieszana (offset podmalowany?, ołówek),
papier; 52 x 67 cm ;
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

314
Przechodzeń, ok. 1950 ołówek, papier;
28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

315
Portret kobiety, 1958 ołówek, papier;
20 x 17 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

316
Modlitwa, 1941 piórko, tusz, papier;
21,5 x 18 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

317
Anioły Ziemi, 1941 piórko, tusz, tusz lawowany, papier;
13 x 17,8 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

318
Żywioł natury, 1960 ołówek, papier;
20,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Janusz Maria BRZESKI (1907-1957)

401
Akt, 1946 gwasz, papier;
19,5 x 24,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Alicja WAHL (ur. 1932)

402
Taniec nasz, 1998 ołówek, akwarela, papier;
37 x 35 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

403
Postacie fantasmagoryczne, 1962 pióro, tusz, akwarela, papier-collage;
20 x 21 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

404
Wróbel, 1993 gwasz, papier;
20 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

405
Poronin z cyklu „Akwarele z Bukowiny", 1981 gwasz, papier;
49 x 34,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

406
Warszawa VIII z cyklu 2: Miasta, 2008 akwarela, papier;
34,5 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

407
Kompozycja akwarela, kredka, papier;
28,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Natalia LACH-LACHOWICZ - Natalia LL (ur. 1937

408
Morfem X 5, 1977 pastel, papier,
98 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

409
Konstrukcja zielona, 1958 olej, tempera, płótno,
42,5 x 109 cm;
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

410
Pejzaż, 1992 olej, płótno;
100 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

411
Q7, 1999 olej, płyta;
134 x 98 cm;
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

412
Obraz XCII, 1960 olej, płótno; 132 x 97 cm;
sygn. p. d.: Gierowski;
Cena wywoławcza. 390 000 zł

Nathan WASSERBERGER (ur. 1928)

413
Akt kobiety olej, płótno;
90,5 x 145,5 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

414
Portret kobiety, 1954/1956 olej, płótno;
90,5 x 69,5 cm;
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Helena ZAREMBA-CYBISOWA (1911-1986)

415
Martwa natura z tulipanami, 1976 olej, płótno;
54 x 64 cm;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

416
Martwa natura z muszlą, 1964 olej, płótno;
60 x 70 cm; sygn. p. d.: T
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

417
Morskie Oko - Zachód słońca, 1997 olej, płótno;
75 x 85 cm;
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Andrzej KREÜTZ- MAJEWSKI (1936-2011)

418
Postać, z cyklu: Stwory, 1999 olej, płyta;
61 x 122,5 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Henryk MUSIAŁOWICZ (ur. 1914)

419
Bez tytułu technika własna, płyta;
23,5 x 17,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

420
Przestrzeń IX, 1977 akryl, aluminium, werniks,
70 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Tomek SĘTOWSKI (ur.1961)

421
Donkiszoteria olej, płótno;
24 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

422
Powiedz, 1988 akryl, płótno naklejone na deskę,
19,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

423
Godność, 1990 akryl, płótno;
73 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Tomek SĘTOWSKI (ur. 1961)

424
Zatopione światy, 1999 technika mieszana (olej, aerograf), płyta;
99,5 x 128,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

425
Wieloryb II, 2010 olej, płótno;
150 x 150 cm;
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

426
Tryptyk, 2011 Bez Tytułu I, II, III (trzy prace w jednej oprawie)
akryl, płótno; 18 x 24 cm (wymiar każdej z prac);
Cena wywoławcza. 83 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur.1947)

427
Oczy łabędzia obraz wraz z lustrem
zakomponowane w drewnianą, złoconą oprawę;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

428
P-2006-2980, 2006 akryl, deska,
51,5 x 40,5 cm,
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

429
Moment bez dźwięku olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: W. Siudmak
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Marek RADKE (ur. 1952)

430
Quadrat 17C, 1992 olej, płótno;
50 x 50 cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Radosław SOWIAK (ur.1950)

431
Warcaby, 2012 akryl, olej, płyta;
73 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Krzysztof PATALAS (ur. 1961)

432
Pejzaż, 2012 olej, płótno;
116 x 89 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

433
Wichrowa Dama, 2011 olej, płótno;
99 x 48 cm;
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Romuald REGUŁA (1894-1981)

434
Tenisiści olej, płótno;
120,5 x 87,5 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł