Nr katalogowy: 111

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 111

Wenecja, 1901

akwarela, papier; 42 x 76 cm (w świetle oprawy)
sygn. i dat. p. d.: Jul Fałat Venezia 1901