Nr katalogowy: 7

Toyohara KUNICHIKA (1835-1900)

Nr katalogowy: 7

Aktor Arashi Kichisaburo III w roli Sato Masakiyo z serii: Seisho Nanatsu Iroha, 2. poł. XIX w.

drzeworyt barwny, papier; 34,8 x 24 cm;
sygn. na klocku p. d.