Nr katalogowy: 120

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 120

Odwrót spod Moskwy, 1933

olej, tektura; 31 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/ 1933