Nr katalogowy: 121

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 121

„Huragan" - szarża polskiej kawalerii, 1946

olej, płótno; 94 x 119,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek 1946