Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

120
Pejzaż nadmorski olej, tektura, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

121
Fale morskie, 1932 olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: F. M. Wygrzywalski 1932.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Franciszek MOLLO (1897 -?)

122
Kwitnący ogród olej, tektura, 47,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Franciszek Mollo
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Kazimierz LASOCKI (1871-1952)

123
Ogród w Wilkowicach, 1939 olej, płótno; 60 x 73,5 cm;
sygn i dat. l. d.: K. Lasocki. Wilkowice 1939.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stanisław FABIAŃSKI (1865-1930)

124
Zamek w Wiśniczu olej, płótno; 74 x 108 cm;
sygn. l. d.: S. Fabiański
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Władysław JAROCKI (1879-1965)

125
Lato w ogrodzie, 1956 olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. ołówkiem l. d.: Wład Jarocki 1956
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

126
Saniami na wesele olej, płótno; 45,5 x 95,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Władysław BOROWICKI (1909-1997)

127
Napoleon pod Somosierrą olej, płótno; 35 x 44 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
Cena wywoławcza. 1 500 zł

128
Kirasjerzy (ci, co całowali jak należy) olej, płótno; 35 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Ludwik GĘDŁEK (1847-1904)

129
Jadą sanie olej, deska; 20 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: L. Gędłek. Wien
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

130
Polowanie na lisa olej, płótno; 95,5 x 132 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski
Cena wywoławcza. 17 500 zł

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

131
Zima w Zakopanem, 1924 gwasz, papier naklejony na tekturze; 51,5 x 70,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leonard Winterowski
/ Zakopane 1924
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Czesław WASILEWSKI (ok.1875-1946/47)

132
Napad wilków, 1945 olej, płótno; 96,5 x 136,5 cm
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski / Łódź 1945
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

133
Zachód słońca nad lasem olej, płótno; 73,5 x 118 cm;
sygn. p. d.: Grubiński
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

134
Pejzaż górski, ok. 1930 olej, tektura; 54 x 74 cm;
sygn. l. d.: ST. GAŁEK
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)

135
Podróżujący o zmierzchu olej, tektura; 11,5 x 16,5 cm;
l. d.: A. Wierusz-Kowalski
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Walery BROCHOCKI (1847-1923)

136
Na wsi olej, płótno naklejone na tekturę; 27 x 35 cm;
sygn. l. d.: W. Brochocki
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Alexander Von DELLINGER, XIX w.

137
Pastwisko, 1834 olej, deska; 60,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Alexander von Dellinger 1834
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Tadeusz POPIEL (1863-1913)

138
Stajenny, 1883 olej, płótno; 85 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: T. Popiel. 883. / Kraków.
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Ludwik MISKY (1884-1938)

139
Kwiaty w wazonie olej, tektura; 48 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: LMisky
Cena wywoławcza. 6 200 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

140
Kwiaty olej, płyta; 39 x 48 cm;
sygn. p. d.: a. karpiński
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

141
Kwiaty ze stetoskopem, 1953 olej, tektura; 47,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: aneri
Cena wywoławcza. 7 300 zł

Władysław ŚLEWIŃSKI (1854-1918)

142
Martwa natura z jabłkami olej, płótno, 45,5 x 55 cm,
sygn. l. g.: W Ślewinski
Cena wywoławcza. 280 000 zł

Roman ŁYSAKOWSKI (1899-1992)

143
Akt kobiety olej, płótno; 93 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Łysakowski (sygnatura słabo widoczna)
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jozsef EGRY (1883-1951)

144
Akt w kąpieli olej, tektura; 34,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Egry Jozsef
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Witold WOJTKIEWICZ (1879-1909)

145
Przed obrazem olej, płótno naklejone na tekturę;
47 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: W. Wojtkiewicz 1902.
Cena wywoławcza. 150 000 zł

Józef GURANOWSKI (1852-1922)

146
Pejzaż, 1918 olej, płótno; 62,5 x 112,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Guranowski / 1918
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

147
Pejzaż jesienny z rzeką, ok.1950 olej, płótno; 60 x 83,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza. 9 700 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

148
Pejzaż, 1902 olej, płótno; 91 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: JÓZEF RAPACKI 1902 rok
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)

149
Ursus i Ligia olej, płótno; 70,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: M. Krzyżak;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

150
Apoteoza Słońca olej, płótno, 85 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: L. Pękalski (Obraz przed konserwacją).
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Tadeusz POPIEL (1863-1913)

151
Wspinaczka olej, płótno dublowane; 100 x 190 cm;
sygn. l. d.: TPopiel
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

152
Jesień, 1946 olej, karton; 72 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: WIKTOR KORECKI 1946
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Mieczysław KORWIN PIOTROWSKI(1869-1930)

153
Brzezina jesienią olej, tektura; 66 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: M. K Piotrowski
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Franciszek MACHNIEWICZ (1859-1897)

154
Na skraju lasu olej, tektura; 48,5 x 63,5 cm;
sygn. l. d.: FMachniewicz
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Otto PIPPEL (1878-1960)

155
Pejzaż olej, płótno; 107 x 97 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Efraim MANDELBAUM (1884-1943)

156
Martwa natura z jabłkami, ok. 1920 olej, płótno; 46 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: E. Mandel
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Emil SZINAGEL (1899-1943)

157
Miasteczko olej, płótno; 44,5 x 33 cm;
sygn. l. d.: Szinagel
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Mojżesz KISLING (1891-1953)

158
Akt kobiecy w popiersiu,1951 olej, płótno; 24 x 16,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kisling / 1951
Cena wywoławcza. 133 000 zł

Nathan GRUNSWEIGH (1880-1970)

159
Ofiara Abrahama, 1947 olej, płótno, 73 x 116 cm;
sygn. l. d.: Grunsweigh 1947
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

160
Krajobraz, 1937 olej, sklejka; 41,5 x 53 cm; p. d.: j.hrynkowski /1937
Na odwrocie nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk
Pięknych w Krakowie
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA(1868-1953)

161
Ogrody S. Ambrogio, 1926 olej, tektura, 22,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
/ 1926 S AMBROGIO
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Eugeniusz ZAK (1884-1926)

162
Kobieta w różowym kapeluszu sangwina, gwasz, kredka, tektura,
ołówek, karton; 43,5 x 38 cm;
sygn. p. d.: Eug. Zak
Cena wywoławcza. 170 000 zł

Stanisław JANOWSKI (1866-1942)

163
Wnętrze kościółka w Binarowej, 1913 olej, tektura, 22 x 26,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Janowski/ Binarowa 1913.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

164
Na targu olej, sklejka; 23 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Erb
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

165
Pejzaż miejski olej, płótno, 72,5 x 82 cm;
sygn. p. d.: T. ROMAN
Cena wywoławcza. 2 200 zł

166
Motyw z Wenecji, 1928 olej, płótno; 33 x 45 cm;
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Włodzimierz BŁOCKI (1885-1921)

167
Dachy miasta zimą olej, płótno; 61,5 x 49 cm
sygn. l. d.: WBłocki
Cena wywoławcza. 4 000 zł