Nr katalogowy: 132

Czesław WASILEWSKI (ok.1875-1946/47)

Nr katalogowy: 132

Napad wilków, 1945

olej, płótno; 96,5 x 136,5 cm
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski / Łódź 1945