Nr katalogowy: 125

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 125

Lato w ogrodzie, 1956

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. ołówkiem l. d.: Wład Jarocki 1956