Nr katalogowy: 130

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 130

Polowanie na lisa

olej, płótno; 95,5 x 132 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski