Nr katalogowy: 153

Mieczysław KORWIN PIOTROWSKI(1869-1930)

Nr katalogowy: 153

Brzezina jesienią

olej, tektura; 66 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: M. K Piotrowski