Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

168
Dziewczynka w białej sukience, 1922 olej, płótno; 72 x 44,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman/ 1922
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Malarz nieokreślony, polski, 1. ćw. XX w.

169
Autoportret z pędzlem na tle rozległego pejzażu olej, płótno, 64 x 55 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

170
Lampa naftowa, ok. 1930 olej, tektura; 14,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. piórkiem p. d.: Olga Boznańska
Cena wywoławcza. 28 000 zł

171
Odpoczynek olej, tektura; 12,5 x 21 cm,
sygn. p. d.: WW, Na odwrocie owalny stempel
Cena wywoławcza. 9 200 zł

Karl KLOPFER (1859-1937)

172
Spacer wiejską drogą, 1879 olej, płótno dublowane; 45,5 x 69 cm
sygn. i dat. l. d.: K. Klopfer 1897
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

173
Pejzaż z kwitnącą gryką olej, płótno; 70,5 x 115,5 cm;
sygn. l. d.: J. Grubiński
Cena wywoławcza. 12 000 zł

S. FIEDOROW, XIX/XX

174
Las nad jeziorem olej, płótno; 95 x 81 cm;
sygn. p. d.: S. Fiedorow
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Paweł PIOTROWICZ CZYSTIAKOW (1832-1919)

175
Tivoli - źródło w lesie olej, płótno dublowane; 57 x 41,5 cm
Z tyłu obrazu napis skopiowany ze starego odwrocia
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

176
Tel El Amarna, 1936 olej, płótno naklejone na sklejkę; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: A. Laszenko / Tel El Amarna 36
Cena wywoławcza. 8 000 zł

January SUCHODOLSKI (1797-1875)

177
Zachód słońca - Pejzaż włoski olej, płótno; 53 x 67,5 cm;
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

178
Obozowisko powstańców, 1863 olej, płótno dublowane na wosk; 65,5 x 95,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: JÓZEF CHEŁMOŃSKI 1903
Cena wywoławcza. 275 000 zł

Zygmunt SIDOROWICZ (1846-1881)

179
Portret kobiety z wiankiem jemioły we włosach, 1871 olej, płótno dublowane, 37 x 27 cm;
sygn l. d.: Sidorowicz / 1871
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Lawrence Carmichael EARLE (1845-1921)

180
Studium zakonnika olej, tektura naklejona na płytę; 25,5 x 17,5 cm;
sygn. l. d.: L.C. Earle
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Aleksander MROCZKOWSKI (1850-1927)

181
Portret mężczyzny, 1903 olej, płótno; 62 x 52 cm;
sygn. i dat. p. g.: A.Mroczkowski / Kraków 4/ VII 903
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

182
Aleksandra Fiedorowna - córka Fryderyka Wilhelma III, żona Mikołaja I
olej, płótno dublowane, 143 x 106 cm
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII/XIX w.

183
Łodzie na wzburzonym morzu olej, płótno; 76,5 x 104 cm;
napis p. d.: S Ruysdael / 1667
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Antonio Allegri da CORREGGIO (1489-1934)-wg

184
Danae Malarz nieokreślony XIX w.
olej, deska parkietowana,
82,5 x 103 cm;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Malarz nieokreślony, XVI w. - XVII w.

185
Chrystus na majestacie z dwunastoma apostołami olej, płótno dublowane; 103 x 130,5 cm
Cena wywoławcza. 20 000 zł

201
Krucyfiks Gliwice, Królewska Odlewnia Żeliwa;
4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Xawery DUNIKOWSKI (1875-1964)

202
Głowa Chopina gips, odlew; wys. 31 cm, szer. 26 cm, głęb. 21 cm.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

203
Popiersie kobiety gips; wys. 57,5 cm,
Polska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

204
Głowa kobiety z kwiatami we włosach (Flora?) fajans delikatny (odlew), szkliwo ołowiowo-boraksowe
z krakelurą; wys. ok. 29 cm.
Polska, Henryk Herszel Hochman (1879-1943)
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Emmanuel VILLANIS (1858-1914)

205
Marguerite brąz, odlew patynowany; wys. 57,5 cm,
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

206
Figurka Japonki brąz, odlew, ślady złocenia; wys. 24,2 cm,
Japonia?, Europa?, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

207
Grupa bachiczna brąz, odlew patynowany; wys. 38 cm, średnica 23 cm.
Francja, odlew XX w.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)

208
Wojownik brąz, odlew patynowany; wys. 33 cm;
Berlin, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

209
Kowal brąz, odlew patynowany; wys. 31,5 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Mathurin MOREAU (1822-1912)

210
Alegoria geniuszu artystycznego brąz, odlew patynowany; marmur;
Francja, pocz. XX w.; znak firmy berlińskiej
(przewozowej?) H. Hirschwald.
Cena wywoławcza. 9 900 zł

Xawery DUNIKOWSKI (1875-1964)

211
Brzemienna brąz, odlew (nr 2011); wys. 40 cm;
Polska, rzeźba autorska z ok. 1907;
oferowany odlew z 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Otto HOFFMANN

212
Grupa figuralna brąz, odlew patynowany; wys. 38,5 cm;
Niemcy, XIX/ XX w.
Cena wywoławcza. 8 300 zł

LEMIRE

213
Amor brąz, odlew patynowany, wys. 32 cm;
Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Marius Jean Antonin MERCIÉ (1845-1916)

214
Gloria Victis Francja, Paryż, odlewnia brązów
artystycznych Ferdynanda Barbedienne'a (1810-1892).
Cena wywoławcza. 40 000 zł

215
Figura nieokreślonej modlącej się postaci drewno dębowe; wys. 63 cm, podstawa 16 x 14 cm.
Europa Zachodnia, XVI w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

216
Chrystus Ukrzyżowany drewno lipowe, polichromowane; wys. 105 cm;
Europa Środkowa, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

217
Jan Chrzciciel drewno lipowe, polichromowane, złocone;
wys. 62,5 cm;
Małopolska, XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

218
Dobry łotr drewno lipowe, polichromowane; wys. 62 cm;
Śląsk?, Małopolska?, XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

219
Budda drewno polichromowane, złocone, inkrustowane
szkiełkami, imitującymi drogie kamienie;
Tajlandia (d. Syjam); XIX/XX w. (?)
Cena wywoławcza. 10 000 zł

220
Budda drewno polichromowane, złocone,
inkrustowane; wys. 89 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)

301
Kompozycja, 1985 technika mieszana: litografia (?), olej, papier;
63 x 45 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Harry R-SEPP

302
Widok z okna litografia barwna, papier;
77 x 55 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Autor nieokreślony

303
Afisz z wystawy Pabla Picassa druk, papier;
112 x 84 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 900 zł

CÉSAR (1921-1998)

304
Poulette - kompozycja z ptakiem litografia barwna, papier;
59,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Asa HARVARD (ur. 1961)

305
Mine de rien technika mieszana (gwasz, druk), papier;
76 x 55,5 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Bogdan KORCZOWSKI (ur. 1954)

306
Kompozycja, 1986 litografia, papier;
62,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Karel APPEL (1921-2006)

307
Zwierzęta druk artystyczny, papier;
40 x 69,5 (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) - według

308
Kompozycja granatowa litografia barwna, papier
76 x 55 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Antonio SAURA (1930-1998)

309
Kompozycja technika mieszana - akwaforta, litografia, papier;
32 x 55 cm (wymiar odbitki);
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Paul JENKINS (1923-2012)

310
Afisz Musée d'art contemporain technika mieszana (litografia barwna, druk);
74,5 x 52 cm (wymiar w świetle oprawy),
Cena wywoławcza. 2 900 zł