Nr katalogowy: 146

Józef GURANOWSKI (1852-1922)

Nr katalogowy: 146

Pejzaż, 1918

olej, płótno; 62,5 x 112,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Guranowski / 1918