Nr katalogowy: 143

Roman ŁYSAKOWSKI (1899-1992)

Nr katalogowy: 143

Akt kobiety

olej, płótno; 93 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Łysakowski (sygnatura słabo widoczna)