Nr katalogowy: 161

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA(1868-1953)

Nr katalogowy: 161

Ogrody S. Ambrogio, 1926

olej, tektura, 22,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
/ 1926 S AMBROGIO