Nr katalogowy: 156

Efraim MANDELBAUM (1884-1943)

Nr katalogowy: 156

Martwa natura z jabłkami, ok. 1920

olej, płótno; 46 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: E. Mandel