Nr katalogowy: 163

Stanisław JANOWSKI (1866-1942)

Nr katalogowy: 163

Wnętrze kościółka w Binarowej, 1913

olej, tektura, 22 x 26,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Janowski/ Binarowa 1913.