Nr katalogowy: 137

Alexander Von DELLINGER, XIX w.

Nr katalogowy: 137

Pastwisko, 1834

olej, deska; 60,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Alexander von Dellinger 1834