Nr katalogowy: 128

Władysław BOROWICKI (1909-1997)

Nr katalogowy: 128

Kirasjerzy (ci, co całowali jak należy)

olej, płótno; 35 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: W. BOROWICKI