21 kwietnia 2021

Aukcja: 21 kwietnia godz. 19.30

Informujemy, że prowizja aukcyjna wynosi 20%

Zachęcamy do składania ofert aukcyjnych.

Wystawa przedaukcyjna: 9 - 21 kwietnia.

Obiekty można obejrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19.

Zlecenia aukcyjne:

Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: +48 605 325 918

Katarzyna Marciniak
k.marciniak@rempex.pl
tel.: +48 669 111 109

Adam KOZIK (ur. 1972)

349
Match, 2016 akryl, płótno; 80x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: ADAM / KOZIK / 2016.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł

Kamila OSSOWSKA (ur. 1990)

350
Oaza, 2020 akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kamila Ossowska "OAZA" 2020.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł

Kamila OSSOWSKA (ur. 1990)

351
Sedacja, 2021 ołówek, węgiel, papier; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ossowska.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

352
Bez tytułu I, 2005 tempera, płótno; 19 x 29 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

353
Bez tytułu II, 2020 akryl, płótno; 27 x 22 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2020.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

354
Bez tytułu III, 2014 akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2014.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Sebastian Skarżyński OBIIAD

355
Air Force 2000, 2020 akryl, marker, tusz, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: OBIIAD;
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

356
Panowie na grzybkach, 2015 akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2015 rok. / WŁA. MATLĘGA.; opisany pośrodku, u dołu: TEN ROK WYSYP GRZYBÓW W LASACH POLSKICH.; z lewej u dołu: T
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Yuliya STRATOVICH (ur. 1989)

357
Turcoise evening (mint), 2020 akryl, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Stratovich Yulia 2020.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000 )

358
Overthinking, 2020 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2020;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

359
Bez tytułu (37), 1994 akryl, płótno; 23 x 65 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz'94;
estymacja: 1 200 - 1 600 zł

360
Bez tytułu (46), 1990 akryl, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'90;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł

Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)

361
Przesłanie, 2021 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: Anna Lewińska.
estymacja: 2 500 - 3 400 zł

Ernest STUNŻANS (ur. 1985)

362
Alga, 2021 akryl, deska; 120 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: 21 / E. Stunżans.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Jacek MARKUNAS (1952-2005)

363
Bez tytułu, 2003 olej, płótno; 34 x 41 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jacek Markunas / 2003.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)

364
Reminiscencje III, 2020 technika własna, płyta; 65 x 65 cm;
opisany na odwrocie: IJ (monogram wiązany) / IRENEUSZ JANKOWSKI / Technika mieszana / "Reminiscencje III" / 2020/24 65 x 65
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Adam JAŚKIEWICZ (ur. 1975)

365
Bez tytułu, 2013 tektura; relief; 63 x 20 x 13 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: adam Jaśkiewicz 2013.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Łukasz MANTAY (ur. 1988)

366
Center point, 2020 akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Łukasz Mantay 2020.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

367
Boska, 2020 olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: J.Antoszczyk;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

368
Boska, 2020 olej, płótno; 65,5 x 54 cm;
sygn. p. d.: J.ANTOSZCZYK;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Krzysztof KARGOL (ur. 1974)

369
Młodość, 2020 olej, płótno; 150 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: [monogram wiązany] / KARGOL 20;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Marian BIELAWKA (ur. 1961)

370
Pejzaż z polami, 2005 olej, płótno; 50 x 59,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: MBielawka 05.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

371
Pompei, Casa del Chirurgo olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: SV [w prostokącie], na odwrocie nalepka autorska z informacją o obrazie i podpis artysty.
estymacja: 2 400 - 3 000 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

372
House of Summer Moon, 2019 akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: SV [w prostokącie], na odwrocie nalepka autorska z informacją o obrazie oraz podpis artysty.
estymacja: 2 400 - 3 000 zł

Piotr ŻOŁYNIAK (ur. 1971)

373
Wenecja, 2016 olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: P Żołyniak,
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Karol ADLER (ur. 1936)

374
Czerwone maki olej, płótno; 35 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: K. Adler.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

375
Góra Dorotka, 1999 olej, płótno; 35 x 56 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

376
Różowa góra, 1993 olej, płótno; 35,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Władysław SERAFIN (1905-1988)

377
Brama Floriańska w Krakowie, 1976 olej, płótno; 55 x 66 cm;
sygn. i dat.: l. d.: W.Serafin 1976.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Mieczysław LURCZYŃSKI (1908-1992)

378
Pejzaż miejski olej, płyta; 74 x 54 cm;
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

379
Chłopcy olej, płyta; 74 x 54 cm;
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)

380
Szczęśliwa wyspa, 1989 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: C. WODNICKA ‘89;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

381
Przedmioty z mojego otoczenia, 2010 akryl, płótno; 90 x 75 cm;
sygn. p. d. WODNICKA '2010;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Michał GAWLAK (1906-1971)

382
Dworzec kolejowy olej, płótno; 53,5 x 64 cm (w świetle oprawy);
opisany l. d.: … (nieczytelnie);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

383
Kobieta, 1988 olej, płótno; 72,5 x 54 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: R.ZAKRZEWSKI. / .IV.1988.OLEJ. / .15.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

384
Dziewczyna, 1987 olej, płótno; 65 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: .R.ZAKRZEWSKI / .XI.1987.OLEJ./.34.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

385
Pejzaż norweski z łódką, 1989 olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

400
Erotyk - akt, 1956 piórko, tusz, niebieski atrament, papier, 20,7 x 12 cm; sygn. p. d.: SZ (ołówkiem); data l. d.: 20.VI 56 (atramentem)
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 500 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

401
Kapliczki przydrożne flamaster brunatny, papier jasnobrązowy; 26,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TKantor (czerwonym długopisem).
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

402
Widok z okna pensjonatu Firenze flamaster czarny, jasnobrązowy papier; 26,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis. p. d.: Widok z okna pensjonatu / Firenze / TKantor (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

403
Abstrakcja, 1948 ołówek, papier; 16,5 x 13 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Nowosielski 48
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

404
Postacie bestiarne długopis (tusz czarny), papier; 19,5 x 13 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

405
Głowy, 1993 pastel, papier; 41,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Stasys 93.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990)

406
Kompozycja z centaurem gwasz, karton; 130 x 82 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 11 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł

TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)

407
Wydawnictwo naukowe, l. 60-te XX w. tempera, ołówek, brystol; 65 x 45 cm (w świetle passe-partout);
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście nr kat. 113.
estymacja: 1 800 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 000 zł

TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)

408
Dyplom uczestnictwa w Konkursie Szekspirowskim, 1947 tempera, ołówek, brystol; 56 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: gronowski 47.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

409
Profil ołówek, papier; 39 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: JModzelewski.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

410
Portret męski, 1955 węgiel, papier; 65 x 57 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski III 55.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł