Nr katalogowy: 359

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 359

Bez tytułu (37), 1994

akryl, płótno; 23 x 65 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz'94;
estymacja: 1 200 - 1 600 zł