Nr katalogowy: 377

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 377

Brama Floriańska w Krakowie, 1976

olej, płótno; 55 x 66 cm;
sygn. i dat.: l. d.: W.Serafin 1976.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł