Nr katalogowy: 360

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 360

Bez tytułu (46), 1990

akryl, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz'90;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł