Nr katalogowy: 384

Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)

Nr katalogowy: 384

Dziewczyna, 1987

olej, płótno; 65 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: .R.ZAKRZEWSKI / .XI.1987.OLEJ./.34.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł