Nr katalogowy: 355

Sebastian Skarżyński OBIIAD

Nr katalogowy: 355

Air Force 2000, 2020

akryl, marker, tusz, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: OBIIAD;
estymacja: 1 600 - 2 000 zł