Nr katalogowy: 352

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

Nr katalogowy: 352

Bez tytułu I, 2005

tempera, płótno; 19 x 29 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł