Nr katalogowy: 357

Yuliya STRATOVICH (ur. 1989)

Nr katalogowy: 357

Turcoise evening (mint), 2020

akryl, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Stratovich Yulia 2020.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł