Nr katalogowy: 350

Kamila OSSOWSKA (ur. 1990)

Nr katalogowy: 350

Oaza, 2020

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kamila Ossowska "OAZA" 2020.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł