Nr katalogowy: 371

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 371

Pompei, Casa del Chirurgo

olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: SV [w prostokącie], na odwrocie nalepka autorska z informacją o obrazie i podpis artysty.
estymacja: 2 400 - 3 000 zł