Nr katalogowy: 356

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

Nr katalogowy: 356

Panowie na grzybkach, 2015

akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2015 rok. / WŁA. MATLĘGA.; opisany pośrodku, u dołu: TEN ROK WYSYP GRZYBÓW W LASACH POLSKICH.; z lewej u dołu: T
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł