Nr katalogowy: 349

Adam KOZIK (ur. 1972)

Nr katalogowy: 349

Match, 2016

akryl, płótno; 80x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: ADAM / KOZIK / 2016.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł