Nr katalogowy: 373

Piotr ŻOŁYNIAK (ur. 1971)

Nr katalogowy: 373

Wenecja, 2016

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: P Żołyniak,
estymacja: 2 500 - 3 500 zł