Ponad 250 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
23 września 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
17.09 (czwartek): 11:00 - 19:00
18.09 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
22.09 (wtorek): 11:00 - 19:00
23.09 (środa): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Artysta nieokreślony
Nr katalogowy109
wyimek z gazety.
111
publikacja z francuskiej gazecie "L'ILLUSTRATION Nr. 3864-247" z 24 marca 1917 r.
SIERAKOWSKI, PAYEN
Nr katalogowy113
sygn. u dołu.
Jean Pierre SIMON (przed 1750 - ok. 1810)
Nr katalogowy115
miedzioryt punktowy, papier; 61,5 x 43 cm.
Stanisław OSTOJA-CHROSTOWSKI (1897-1947)
Nr katalogowy117
sygn. ołówkiem l. d.: ST. O-Chrostowski;
Zofia CHODKIEWICZÓWNA [Chodkiewicz] (po 1800-1871)
Nr katalogowy118
sygn. na płycie: "Zofia Chodkiewiczówna rysowała", "Carl Meyer sc.[ulpsit] Norimbergae". Nakładem Breitkopfa i Härtla w Lipsku.
Joseph GLEICH (czynny w 2 poł. XVIII w.)
Nr katalogowy119
miedzioryt w kolorze sepii, papier; 19,4 x 25,6 cm;
Zdzisław KRAŚNIK (1881-1964)
Nr katalogowy121
sygn. p. d.: Z. Kraśnik;
Janina GRABSKA (ur. 1917)
Nr katalogowy123
sygn. l. d.: J. Grabska.
Monogramista FK (1826-1911)
Nr katalogowy125
sygn. i dat. p. d.: F. K., 1878;
Leonard PĘKALSKI (1896-1944)
Nr katalogowy127
sygn. p. d.: Leonard Pękalski.
Nr katalogowy129
sygn. ołówkiem l .d.: monogram artysty "WW";
Franciszek SUNDERLAND (1 poł. XX w.)
Nr katalogowy133
sygn. p. d. : FRANCISZEK SUNDERLAND.
Isaac LICHTENSTEIN (1883 lub 1888-1981)
Nr katalogowy135
sygn. p. d.: Lichtenstein;
Artysta nieokreślony
Nr katalogowy137
na blejtramie odręczne napisy.
Artysta nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy139
Artysta nieokreślony
Nr katalogowy141
na obrazie ślady pęknięcia deski.
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)
Nr katalogowy301
Friedensreich HUNDERTWASSER (1928 - 2000)
Nr katalogowy303
E. HARTWIG, ST. DUKIEWICZ [Centrala Obsługi Przedsiębiorstw i Instytucji Artystycznych...]
Nr katalogowy305
na odwrocie 8 fotografii pieczątki Pracowni Fotografii Artystycznej z imiennym stemplem
H. JURKO, S. DUKIEWICZ [Centrala Obsługi Przedsiębiorstw i Instytucji Artystycznych...]
Nr katalogowy306
na odwrocie 6 fotografiach pieczątki Pracowni Fotografii Artystycznej z imiennym stemplem
E. HARTWIG, ST. DUKIEWICZ, H. JURKO[Centrala Obsługi Przedsiębiorstw i Instytucji Artysty]
Nr katalogowy307
na odwrocie 15 fotografii pieczątki Pracowni Fotografii Artystycznej
Leszek SZURKOWSKI (ur. 1949)
Nr katalogowy309
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 'LESZEK SZURKOWSKI / 1976 / [znak nieskończoności] = 0-FOTOGRAFIA'
Victor VASARELY (1906 Pécs - 1997 Paryż)
Nr katalogowy311
na odwrocie nalepka : 9058 / 0017 / Victor Vasarely / Dia DR CF;
Andrzej LACHOWICZ (1939-2015)
Nr katalogowy313
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Andrzej Lachowicz / "TOPOLOGIE E" / Photocanvas 110 x 110 cm / 1989.