Nr katalogowy: 127

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 127

Portret pani Wandy P. w zielonej sukni

akwarela, papier; 41,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Leonard Pękalski.