Nr katalogowy: 310

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 310

Bez tytułu

litografia barwna, papier; 41 x 31 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d. ołówkiem: Lebenstein; 18/100.