Ponad 250 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
23 września 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
17.09 (czwartek): 11:00 - 19:00
18.09 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
22.09 (wtorek): 11:00 - 19:00
23.09 (środa): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Paweł JARODZKI (ur. 1958)
Nr katalogowy315
sygn. p. d.: Jarodzki; 22/100.
Marek PIASECKI (1935-2011)
Nr katalogowy317
na odwrocie: MAREK PIASECKI / SIEMIRADZKIEGO 25/16 / KRAKÓW, POLAND / ALL RIGHTS RESERVED.
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy319
sygn. ołówkiem p. g.: Lebenstein; 81/100
Szymon ROGIŃSKI (ur. 1975)
Nr katalogowy321
na odwrocie ramy pieczątka autorska: Copyrights / Szymon Rogiński / Wir in Dresden #4 / copy 2 of 12 / 1998 / printed in 2012
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)
Nr katalogowy323
sygn. ołówkiem pod obrazem: St. Dretler-Flin; również tytuł pracy, rok i technika.
Nr katalogowy325
sygn. p. d.: St. Dretler-Flin; ołówkiem l. d.: Cyganki II,
Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN (1917-1980)
Nr katalogowy327
sygn. i opisany ołówkiem l. d.: [Mysz] i gmerk artystki, tytuł pracy;
Sławoj DUBIEL (ur. 1964)
Nr katalogowy329
sygn. dat. i opisana na odwrocie ołówkiem słabo czytelne: / Opole a. p. / 1992/2009 / podpis artysty;
Wiesław ROSOCHA (ur. 1945)
Nr katalogowy331
sygn. p. d.: WRosocha.
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy333
sygn., dat. i opisany u dołu oł.: WŁODZIMIERZ PAWLAK. RYSUNEK. 2017.
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy335
sygn., dat. i opisany p. d.: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 08.lll.2005 / KORYTÓW "A".
MONIKA (XX/XXI w.)
Nr katalogowy337
sygn. p. d.: Monika / 97.28.28.
Zdzisław LACHUR (1920-2001)
Nr katalogowy339
sygn. i dat. p. d.: Z. Lachur 91 (słabo czytelne).
J. RUSINIAK (XX w.)
Nr katalogowy341
sygn. l. d.: J.Rusiniak .04
Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Nr katalogowy343
akwarela, papier; 42 x 30 cm;
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Nr katalogowy345
Z kolekcji W. J. Zawadzkiego.
Artysta nieokreślony
Nr katalogowy347
Jerzy FLISAK (1930-2008)
Nr katalogowy349
sygn. p. d.: monogram artysty.
Norbert MANKOWSKI
Nr katalogowy351
sygn. i dat. p. d.: n. mankowski 72;
Marek PIASECKI (1935-2011)
Nr katalogowy353
dat. i sygn. na odwrocie;
Alojzy BALCERZAK (ur. 1930)
Nr katalogowy355
sygn. i dat. p. d.: A. Balcer. 2000 r.;
Wojciech KOSOWSKI (1933-1999)
Nr katalogowy359
sygn. l. d.: Kosovski.