Nr katalogowy: 314

Andrzej LACHOWICZ (1939-2015)

Nr katalogowy: 314

Topologie W, 1989

płótno pokryte warstwą fotograficzną; 109,5 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: ANDRZEJ LACHOWICZ-"TOPOLOGIE W"-1989 . PHOTOCANVAS 110x 110 cm.