Nr katalogowy: 135

Isaac LICHTENSTEIN (1883 lub 1888-1981)

Nr katalogowy: 135

Wiosna w Paryżu, 1909

olej, płyta; 60 x 60,5 cm;
sygn. p. d.: Lichtenstein;