Nr katalogowy: 128

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 128

Hucuł na koniu [rozmyślanie starego Hucuła], 1934

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 32 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Leonard Pękalski 34;