Nr katalogowy: 124

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 124

Scena rodzajowa, 1898

akwarela, papier; 46,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: F. Kostrzewski / 1898.