Nr katalogowy: 125

Monogramista FK (1826-1911)

Nr katalogowy: 125

Arme leute, brave leute!, [biedni ludzie, dzieli ludzie!], 1878

akwarela, papier; 20,5 x 25 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: F. K., 1878;