Nr katalogowy: 126

E. SCHLESIGER (czynny ok. połowy XIX w.)

Nr katalogowy: 126

Antonina Kobierzycka, 1850

gwasz, akwarela, ołówek, karton; 15 x 11 cm,;
sygn. u dołu: E. Schlesiger R. 1850;